Jdi na obsah Jdi na menu
 


Náš e-mail:

slovackadechovka@seznam.cz

Link 88 x 31:

Obrazek

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Kritika

(Tonda, 20. 2. 2007 22:50)

Nevím,proč kulturní středisko Hodonín nepozve na muzikantský ples i muziky,které na plese nehráli už několik let.To hrají pořád jenom ti vyvolení,kteří tam hrají každý rok.Nevím,proč to nazýváte ples muzikantů.Nazvěte to ples vyvolených.Tonda

Seznam

(Ivo, 16. 2. 2007 9:24)

Seznam jsem uvedl pro ty, kteří ho přehlédnou na první straně...

Muzikantský ples

(Ivo, 16. 2. 2007 9:23)

Aktualizovaný seznam, který rozesílala M. Nešpůrková z KD Hodonín je následující:

V pátek 2. března hrají: Veselá muzika Ratíškovice, Mistříňanka, Šohajka, Večerka, Zdounečanka, Túfaranka, Bučkovanka, Hovorané a Ištvánci.

V sobotu 3. března hrají: Mladá muzika Šardice, Drietomanka, Skaličané, Stříbrňanka, Bojané, Palavanka, Maguranka, Tidirium (Vídeň) a Vracovjáci

Pořadí kapel se ale teprve bude losovat!!!

MDO MORAVA

(IKI, 15. 2. 2007 11:09)

Jsem hulíňák a protože jsem příznivec dechovky, tak si myslím, že do Vaší databáze by patřila zařadit i MDO MORAVA, který je součástí ZUŠ Hulín a dá se říci, že je na velice dobré hudební úrovni. Důkazem jsou jeho dobrá umístění v soutěžích a mnohá vystoupení u nás i v zahraničí.
Jo - ještě adresu: http://morava.euweb.cz
A velký dík autorům tohoto webu !!! Hlavně vydržte !!!

Děkujeme za upozornění

(redakca STK a SD, 15. 2. 2007 8:14)

Děkujeme za upozornění. Informace o plese byly převzaty před týdnem z oficiálních stránek DK Hodonín, kde rozpis kapel byl aktualizován 13.2.

Ples muzikantů

(Ivo, 14. 2. 2007 23:08)

Jenom bych chtěl upozornit,že rozpis kapel je ve skutečnosti jiný, než je uvedený na těchto stránkách!!!

Nevěřícímu

(Věřící, 8. 2. 2007 22:38)

Proč píšeš, že tu dechovku neznáš. Šak v ní hraješ, né? A proč by lidé (křesťané) nemohli vyjádřit svůj názor. Pokud se jim to nelíbilo, tak to napsali. Při čtení komentářů jsem si nevšiml, že by tam byly nějaké urážky. Mohl bys místo čtení Bible zdokonalit češtinu. Píše se abyste ne aby jste.

"Farníci", styďte se!

(nevěřící, 7. 2. 2007 19:37)

Náhodou jsem se dostal dnes na tyto stránky. Jsou bezvadné. Klobouk dolů před těmi, kdo je vymysleli a kdo je spravuje.
Zarazilo mne ale jedno a nevěřil jsem svým očím u komentářů na "FARNÍ PLES V BÁNOVĚ. Tolik urážek a zloby v odkazech směrem k muzikantům Veselanů od farníků? To snad ne? Styďte se KŘESŤANÉ! Dáváte tady pěkný příklad.
Nevím, neznám tuto muziku a v konečném důsledku je to i jedno. Není mi ale jedno, kdo ty hnusné a urážlivé řádky psal a proto jsem se rozhodl i reagovat.
Jsem nevěřící, ale Bibli mám pročtenou.Několikrát. Píše se tam o bohabojnosti, pokoře, odpuštění, toleranci, pomoci, o tom, že kdo po mě kamenem, já po tobě chlebem. Nechci nikoho z Vás kamenovat, ani mi to nepřísluší. Jen chci, aby jste se zamysleli nad sebou a podle Bible žili nejen v neděli, když jdete na mši do kostela, ale i v sobotu, když se jdete bavit na ples.

odkat

(Fanka, 6. 2. 2007 17:25)

To je špica, že možeme číst aj o naší milovancé dechulce.Nabízím odkaz :www.zdounecanka.cz.
a vydržte!

Hezký ples

(Lenka, 6. 2. 2007 15:12)

Chtěla bych poděkovat za krásný Gymnazijní ples v Moravských Budějovicích. Krásný díky Budějovance která skvěle hrála. Krásní mladí kluci a spousta legrace. Děkuji
PS: jinak je tady hrozně moc zla a to k muzice nepatří.... Lenka ze Znojma

Máš pravdu, Veselane

(Fanúšek dechovek, 5. 2. 2007 11:53)

Oni si to vúbec neuvědomují, že na Vás upozorňují a nepřímo Vám dělají reklamu. Vemte si příklad. Hvězdy z šoubiznisu, jak se o nich týden nepíše (třeba i v tom špatném - v bulváru), nemluví, nevysílá v televizi, tak jako by ani nežily.O Vás se píše - tož eště furt "žijete".

Reklama

(Veselan, 5. 2. 2007 11:48)

Negativní reklama - také reklama.Děkujem a sme rádi. Aspoň sa nám zvihne náštěvnosť na našich stránkách. O druhých kapelách tu néni ani škrábnuté. Ty snáď ani nevystupujú, či co.

Veselané v Bánově

(Jožka, 1. 2. 2007 11:07)

Slušná kapela by sa za ten výkon omůviua a vrátiua honorář. To, že hráli až do půl čtvrté neni pro to, že by je ludé nechtěli pustit. Oni nechtěli odejít. Enom doufám,že v Lózi sa budů vjecej snažit. Ináč ich Suchouožané vypískajů. P.S. Zpěvák(když zrovna nevykuádau) a zpěvačky zachrańovali situaci.

:o)

(Mirek, 29. 1. 2007 8:36)

Je to jednoduché jen pomlouvat pomlouvat pomlouvat a a ještě pod nějakou přezdívkou... Řekl bych, že jseš nějakej nafoukanej, mistr světa, muzikant z jiné kapely. Redakce to pěkně napsala tak to nemusím psát znovu. Sto lidí sto chutí. Mě se někdo líbí víc někdo míň ale nebudu hned někoho házet do koše. Buďte trochu hodní a nehledejme jen to škaredé. Kam to vede když se budeme jen pomlouvat a psát o sobě škaredé věci. Muzika je naše radost a potěšení. Nedělejme z toho válku...
A jedno velké poděkovánií pro redakci :o) DĚKUJEM

Programy dechovek

(fanda, 26. 1. 2007 21:55)

Vlado je Vlado,letošní program má náročný a duhý,holt majster je majster. Veselanom by stačíl lepší webmajster,kerý by jím opravíl ten program z roku 2004 a ináč by to bolo dobré. Ale to je zaséj z inéj bečky,alebo z hrušky dolu...?!

Mosíme reagovat, aj dyby sme nechtěli

(redakca STK, 24. 1. 2007 18:42)

Zprvu sme debatě o muzikantoch a kvalitě kapel necháli volný prúběh. Přeca enom nám to nedalo a mosíme sa k věci vyjádřit aj my:
Kdosi napsal, že kvúli výkonu kapele by sa majstr Vlado Kumpán otočil hned na parkovišti před kulturákem.
Bažeže by sa otočil hnedkaj na parkovišti.Protože by za ty peníze, za keré hráli Veselané a bavili ludí v sále celý večér ani nevylézl z auta. Stačí sa podívat na program jeho kapele na internetě. Samé Německo, Rakúsko, Svýcary. Proč? Protože u nás by majstra a jeho kapelu nigdo nezaplatil.Oni sa tú muzikú živijú.
Už ve škole nám bylo vtlúkané, že nemáme míšat hrušky s jabkama. To ide tak ledvá u kompótú nebo u gořalky.Tož nemíšajte ty hrušky s jabkama ani tady. Nemožete porovnávat kapelu složenú z profikú, keří nedělajú nic iného, než hrajú a hrajú a hrajú a kapelu složenú z amatérú, keří makajú v práci a k trubce sa dostanú jednú za týdeň. Prám naopak. Měli byste si týchto amatérú považovat a hýčkat jich. Aj když jim to sem tam "uletí". Protože sa strachujem teho, že za čas tady budú enom kapele, keré sa tým budú živit (a ty Vám na ples nebo hody za pár šupú hrát nepujdú) a potem bude vzduchoprázdno, protože to tú většinu amatérú přestane bavit. Šak sa enom podivajte, jak sa rozpadá jedna dechovka za druhú.

...

(Rózka z Mutěk, 23. 1. 2007 13:17)

...je to tak, gdo sa chce bavit,tož sa baví...gdo chce kritizovat,kritizuje...

výkony dechovek

(pepin, 23. 1. 2007 12:30)

nevím co dodat,bud se ludé baví a nebo sa nebaví,muzikanti možů hrát super,budů sedět a odehrajů co mosijů,aj s pořadnýma přestávkama a nebo bavjá ludí a ty jim nejaky kiks odpustá,jinak možete si půštat aj cédéčka

Plesy - Bánov

(fanda dechovky, 22. 1. 2007 22:56)

Sto lidí, sto chutí! V tom má Jožin pravdu a taky v tom,že Veselané udělali zábavu a lidé se bavili.
Pravdou však je taky to,že po gulášku ten výkon za moc nestál.Byl jsem předtim i na Bojanech, na které
se došel pobavit i sám pan Vlado Kumpan s kamarády.
Doufám,že příznivcům dechovky nemusím vysvětlovat o koho se jedná? A tak si troufám tvrdit,že kdyby si náhodou šel poslechnout Veselany na farní,tak se vrátí už s parkoviště před halou. Toš tak.

No toto...

(Mirek, 22. 1. 2007 14:27)

To je katastrofa jak umí každej jen hledat něco špatného.
Jak můžou znát všechny dechovky! Já se o dechovku docela hodně zajímám a to co tady vypisujete za kapely tak já taky neznám. Je to ale ovšem chyba kapel a né redakce, že o nich nikdo neví....