Jdi na obsah Jdi na menu
 


Važení a milí fanúšci STK,

tak sme trochu přemýšlali minulý pátek ve sklepě v Sudoměřicách a mezi devátým a desátým kalíškem Vavřinečka nás napadlo že by bylo dobré založit nejaký Fan klub Slováckéj tiskovéj kanceláře. Ale protože sme na Slovácku, tož to nebude Fan klub, ale FAŇ KLUB.

Tento FAŇ KLUB bude otevřený pro šeckých bez rozdílu pleti, národnosti, politického zaměření a aj bez rozdílu, kde bývá (esli na Moravě, v Čechách, na Slovensku nebo třeba v Kanadě), bude pro šeckých keří majú rádi folklór, dechovku (nebo aj kántry, džess, folk, rok...), humor, kroje, muziku, hody, košty vín a pálenek, náštěvy vinných sklepú apodobně.  Prostě pro muzikantú, zpěvákú, tanečníkú, malířú, sochařú, kreslířú, humoristú, bavičú, skladatelú, degustátorú a aj pro tých, co nic neumijú  a enom toto šecko majú rádi a chcú sa bavit.

Zatým sme ve stádiu příprav a vymýšláme stanovy. Ale nebude to dlúho trvat a bude tady aj první akca FAŇ KLUBU, první vytisknutá prúkazka člena a první vypitý kalíček na ustavující schúzi. Ale to teď předbíháme.

Je enom na Vás, esli budete mět zájem stat sa členama klubu, v kerém nebude núza o srandu a dobrú zábavu. Tož, kdo máte zájem, tož nám napište nezávazně na náš ííímejl stk.estranky@seznam.cz na Vás kontakt.

Potřebujem: Přímení, méno, kde momentálně býváte, ííímejlovú adresu, telefón, věk (robky možú aj trochu zacigánit), esli aktivně hrajete nebo tančíte nebo ste enom přicmrndávači a koníčky. V dohlednéj době budú na téjto stránce zveřejněné stanovy a přehled akcí, keré bude STK pro FAŇ KLUB pořádat.

Tož to je zatým šecko. Mějte sa pěkně.

Vaša redakca STK  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář